درباره ما

آشنایی با شرکت وستا صنعت صفاهان

شرکت وستا صنعت صفاهان به عنوان یکی  از شرکت های پیش رو در زمینه تولید قطعات صنعتی به روش فورج، ابتدا با نام  تجاری پویا  صنعت ، در سال ۱۳۶۱ تاسیس گردید. در ادامه با توجه به گسترش  حوزه های  کاری و به منظور هم افزایی در بخش های مختلف تولیدی به وستا صنعت صفاهان (VSS) تغییر نام پید ا کرد.

این شرکت با دارا بودن انواع کوره های ثابت و گردان ، پتک های سقوط آزاد، انواع  خطوط پرس هیدرولیک، پنوماتیک، رینگ رولینگ و عملیات حرارتی ، به عنوان یکی از شرکت های عضو فهرست بلند وزارت نفت، در زمینه طراحی و تولید فلنج و رینگ های فلزی ، آماده خدمت رسانی به صنایع مختلف کشور می باشد.

گواهینامه ها
سخن مدیر عامل
شرکت وستا صنعت صفاهان به عنوان یکی از مجموعه های تولیدی در استان اصفهان، با اعتقادی راسخ در راستای نیل به اهداف خود، که همان ایجاد اشتغال پایدار و تولید انواع محصولات با کیفیت و قیمت مناسب است،گام بر می دارد. در همین راستا، استقرار نظام های مدیریت کیفیت ، جهت تضمین و ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی، سرلوحه مجموعه مدیریتی و پرسنل اجرایی این شرکت می باشد.
رسول جعفرزاده
مدیر عامل

کیفیت

دقت

نوآوری

سابقه

خط مشی کیفیت

در راستای تضمین کیفیت و ارتقاء محصولات تولیدی این شرکت، شناسایی و به کارگیری استعدادهای فردی و گروهی و ارتقا سطح اگاهی،دانش فنی،مهارت های عملی و آموزش کارکنان با رویکرد بهبود کیفیت خدمات جز برنامه های اصلی این شرکت بوده است. همچنین استقرار و پایبندی به نظام مدیریت کیفیت با رعایت و پوشش کلیه الزامات استانداردهای بین المللی ISO 9001 ) وCE ( سرلوحه مجموعه مدیریتی و پرسنل اجرایی این شرکت می باشد.

کاتالوگ وستا صنعت

آخرین اخبار و مقالات وستا صنعت صفاهان

تیزر تبلیغاتی